CHONDRO 4DOGS - kloubní výživa pro psy

Neohodnoceno
Novinka
0a46afc2720bac04d95f2a60ebeacbe4

Velmi silná a účinná kompletní výživa kloubů nejen pro psy. Obsahuje ve vysoké míře veškeré stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů. Zesílený účinek přídavkem MSM a vit. C. Potravinářská kvalita.

125 Kč 259 Kč 479 Kč od 125 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
 • Obsah účinných látek v 1 g: Glukosamin sulfát - 400 mg, Hydrolyzovaný kolagen II. typu - 300 mg, MSM - 160 mg, Chondroitin sulfát - 100 mg, Vitamin C - 40 mg.
 • Charakteristika: Směs Chondro 4Dogs si necháváme ve velkém míchat přímo u dodavatele jednotlivých surovin a proto jsme dosáhli vynikající ceny oproti podobným výrobkům. Takto je výživa kloubů dostupná i preventivně pro všechny psy a není jen nadstandartní výsadou psů movitých chovatelů.

Naše směs Chondro 4Dogs vyživuje kloubní chrupavky, podporuje lubrikaci kloubní tekutiny, předchází problémům s klouby a pomáhá již při vzniklých pohybových potížích u psů, koček i koní. Směs obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují. Přítomný vitamín C a MSM ještě více zvyšují zabudování těchto látek do kloubního aparátu. Celý obsah je tedy seskládán tak, aby byla zajištěna maximální účinnost a také vzájemná podpora jednotlivých živin mezi sebou pro dosažení maximálního výsledku. Chondro 4Dogs má lehce nahořklou chuť po surovinách, zamíchaný do krmiva však neovlivňuje jeho chuť.
 

 1. Hydrolyzovaný kolagen - je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání, tedy chrupavek, vaziva a šlach. Je velmi odolný v tahu, proto je důležitým prvkem pro zpevnění celého pohybového aparátu. Kolagen se vyskytuje také v kostech a kůži. Hydrolyzát kolagenu je oproti klasickému mnohonásobně využitelnější v organizmu a má vysokou stravitelnost.
 2. Glukosamin sulfát - je to nejpoužívanější látka v kloubní výživě. Je to zdroj Glukosaminu, látky přirozeně se vyskytující v kloubních chrupavkách. Glukosamin je v organizmu výchozí surovinou pro syntézu kyseliny hyaluronové obsažené vkloubním mazu a pro syntézu Proteoglykanů - základních stavebních kamenů chrupavky. Ty tvoří s kolagenem pevnou, ale pružnou hmotu chrupavky. Glukosamin sulfát společně s Chondroitin sulfátem zodpovídá za regeneraci kloubních chrupavek a tkání, tím i za zlepšení pohyblivosti zvířete. 
 3. Chondroitin sulfát - jde o polysacharid, který pozitivně ovlivňuje metabolickou rovnováhu chrupavek. Přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů. Podporuje také využití vápníku a fosforu v těle. V součinnosti s vitamínem C se výrazně zvyšuje jeho účinnost.
 4. MSM - Methylsulfonylmethan je zdrojem organické síry ( 34 % ) a nachází se v kolagenních vláknech v chrupavkách. Je nutný pro správné začlenění kolagenu v chrupavkách. MSM se podílí také na omezení bolesti kloubů. Má antioxidační a detoxikační účinky, čímž přispívá k odbourání poškozené tkáně i k potlačení bolesti - má analgetický a protizánětlivý účinek. Příznivě též působí na vzhled kůže, srsti, a drápů. Jeho účinnost se také zvyšuje v kombinaci s vitamínem C. 
 5. Vitamín C - významě podporuje stavební funkce v metabolizmu Chondroitin sulfátu a MSM. Podporuje tvorbu bílých krvinek, které mají velký význam v imunitě psa, má vysoký antioxidační účinek. 
 • Možnosti použití: Chondro 4Dogs je v sypké formě, což umožňuje mnohem lepší dávkování i použití v krmivu než tablety, které mnohdy psi nechtějí pozřít.
   
 • Dávkování:  Na 10 kg hmotnosti psa / 1,5 gramu / den. Nad 50 kg / 7g / den.

Po 14 dnech možno snížit dávkování na 1 g / 10 kg / den. Nad 50 kg / 5 g / den.

Sypkou směs Chondro 4Dogs nasypejte na vlhké granule, maso, konzervu nebo vařené těstoviny a promíchejte. Směs se nalepí na krmivo, rozplyne se její nahořká  chuť a pes ji beze zbytku sežere. Možno také smíchat s jinými doplňky stravy psa, např. pivovarskými kvasnicemi, vodními řasami, arktickým krillem, Proteinovým mixem 86, aj.

Chondro 4Dogs podávejte asi 3 měsíce, poté se doporučuje přestávka na cca měsíc a přípravek opět začněte podávat.

Případný omyl v dávkování ( při vyšší jednorázové dávce ) psovi neuškodí. Jde o produkty extrahované z přírodních surovin, které nejsou i ve vysoké dávce pro zvíře toxické.

 • Skladování a spotřeba: Skladujte v hermeticky uzavřených PVC obalech, především v suchu a temnu. Směs ve vlhku tvrdne. Pokud se vám to stane, rozdrťte hrudky a přidejte do krmiva, na její kvalitu a účinnost to nemá vliv.

 Spotřebujte při správném skladování do 12 měsíců od nákupu.

Kód Kód: 501/80G 501/200 501/400 Zvolte variantu
Kategorie: Doplňky stravy

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení