CHONDRO 4DOGS - kloubní výživa pro psy

Neohodnoceno
Novinka
0a46afc2720bac04d95f2a60ebeacbe4

Velmi silná a účinná kompletní výživa kloubů nejen pro psy. Obsahuje ve vysoké míře veškeré stavební složky potřebné pro tvorbu, regeneraci a udržení zdravé kloubní chrupavky a vazů. Zesílený účinek přídavkem MSM a vit. C. Potravinářská kvalita.

125 Kč 259 Kč 479 Kč od 125 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
 • Obsah účinných látek v 1 g: Glukosamin sulfát - 400 mg, Hydrolyzovaný kolagen II. typu - 300 mg, MSM - 160 mg, Chondroitin sulfát - 100 mg, Vitamin C - 40 mg.
 • Charakteristika: Směs Chondro 4Dogs si necháváme ve velkém míchat přímo u dodavatele jednotlivých surovin a proto jsme dosáhli vynikající ceny oproti podobným výrobkům. Takto je výživa kloubů dostupná i preventivně pro všechny psy a není jen nadstandartní výsadou psů movitých chovatelů.

Naše směs Chondro 4Dogs vyživuje kloubní chrupavky, podporuje lubrikaci kloubní tekutiny, předchází problémům s klouby a pomáhá již při vzniklých pohybových potížích u psů, koček i koní. Směs obsahuje všechny důležité látky, které se v kloubech, pojivových tkáních a chrupavce běžně vyskytují. Přítomný vitamín C a MSM ještě více zvyšují zabudování těchto látek do kloubního aparátu. Celý obsah je tedy seskládán tak, aby byla zajištěna maximální účinnost a také vzájemná podpora jednotlivých živin mezi sebou pro dosažení maximálního výsledku. Chondro 4Dogs má lehce nahořklou chuť po surovinách, zamíchaný do krmiva však neovlivňuje jeho chuť.
 

 1. Hydrolyzovaný kolagen - je bílkovina, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání, tedy chrupavek, vaziva a šlach. Je velmi odolný v tahu, proto je důležitým prvkem pro zpevnění celého pohybového aparátu. Kolagen se vyskytuje také v kostech a kůži. Hydrolyzát kolagenu je oproti klasickému mnohonásobně využitelnější v organizmu a má vysokou stravitelnost.
 2. Glukosamin sulfát - je to nejpoužívanější látka v kloubní výživě. Je to zdroj Glukosaminu, látky přirozeně se vyskytující v kloubních chrupavkách. Glukosamin je v organizmu výchozí surovinou pro syntézu kyseliny hyaluronové obsažené vkloubním mazu a pro syntézu Proteoglykanů - základních stavebních kamenů chrupavky. Ty tvoří s kolagenem pevnou, ale pružnou hmotu chrupavky. Glukosamin sulfát společně s Chondroitin sulfátem zodpovídá za regeneraci kloubních chrupavek a tkání, tím i za zlepšení pohyblivosti zvířete. 
 3. Chondroitin sulfát - jde o polysacharid, který pozitivně ovlivňuje metabolickou rovnováhu chrupavek. Přispívá k udržení pružnosti a pohyblivosti kloubů. Podporuje také využití vápníku a fosforu v těle. V součinnosti s vitamínem C se výrazně zvyšuje jeho účinnost.
 4. MSM - Methylsulfonylmethan je zdrojem organické síry ( 34 % ) a nachází se v kolagenních vláknech v chrupavkách. Je nutný pro správné začlenění kolagenu v chrupavkách. MSM se podílí také na omezení bolesti kloubů. Má antioxidační a detoxikační účinky, čímž přispívá k odbourání poškozené tkáně i k potlačení bolesti - má analgetický a protizánětlivý účinek. Příznivě též působí na vzhled kůže, srsti, a drápů. Jeho účinnost se také zvyšuje v kombinaci s vitamínem C. 
 5. Vitamín C - významě podporuje stavební funkce v metabolizmu Chondroitin sulfátu a MSM. Podporuje tvorbu bílých krvinek, které mají velký význam v imunitě psa, má vysoký antioxidační účinek. 
 • Možnosti použití: Chondro 4Dogs je v sypké formě, což umožňuje mnohem lepší dávkování i použití v krmivu než tablety, které mnohdy psi nechtějí pozřít.
   
 • Dávkování:  Na 10 kg hmotnosti psa / 1,5 gramu / den. Nad 50 kg / 7g / den.

Po 14 dnech možno snížit dávkování na 1 g / 10 kg / den. Nad 50 kg / 5 g / den.

Sypkou směs Chondro 4Dogs nasypejte na vlhké granule, maso, konzervu nebo vařené těstoviny a promíchejte. Směs se nalepí na krmivo, rozplyne se její nahořká  chuť a pes ji beze zbytku sežere. Možno také smíchat s jinými doplňky stravy psa, např. pivovarskými kvasnicemi, vodními řasami, arktickým krillem, Proteinovým mixem 86, aj.

Chondro 4Dogs podávejte asi 3 měsíce, poté se doporučuje přestávka na cca měsíc a přípravek opět začněte podávat.

Případný omyl v dávkování ( při vyšší jednorázové dávce ) psovi neuškodí. Jde o produkty extrahované z přírodních surovin, které nejsou i ve vysoké dávce pro zvíře toxické.

 • Skladování a spotřeba: Skladujte v hermeticky uzavřených PVC obalech, především v suchu a temnu. Směs ve vlhku tvrdne. Pokud se vám to stane, rozdrťte hrudky a přidejte do krmiva, na její kvalitu a účinnost to nemá vliv.

 Spotřebujte při správném skladování do 12 měsíců od nákupu.

Kód Kód: 501/80G 501/200 501/400 Zvolte variantu
Kategorie: Doplňky stravy