O nás

Srdečně Vás vítáme na stránkách slovenských krmiv Bodreek.

Možno se právě začíná psát nová historie a Vy můžete být při tom. Bodreek jsou krmiva zrozené pod Tatrami s bohatými holistickými recepturami, s vysokým obsahem lokálního masa, ovoce, zeleniny a rostlinných extraktů. A to tu doteď ještě nebylo!

Jsme majiteli a tak trochu i chovatelé plemena československý vlčák. Výživou psů se zaobíráme víc jak deset let. V té době nás totiž šokovala různorodost “pravd“ a nedostatek odborných, veřejně dostupných zdrojů na téma výživy psů. Nabídka krmiv se v průběhu pár roků znásobila a výrobci ve snaze odlišit se, si protiřečili, mohli tvrdit v podstatě cokoliv a běžný pejskař si jejich tvrzení ani neměl jak ověřit. Jak jsme později zjistili, s podobným nedostatkem informací se trápili téměř všichni pejskaři. Neměli ovšem dostatek zvědavosti, času, či odhodlání na to, aby bádali dále. Navštívili jsme vícero výrobců krmiv, přivoněli jsme výrobním technologiím a mluvili jsme s jejich výživáři. Skrz Slovenskou polnohospodářskou univerzitu v Nitře a Univerzitu veterinářského lékařství a farmacie v Košicích jsme se dostali k odborné literatuře. S informacemi jsme nikdy neváhali podělit se aj s ostatními zoufalými pejskaři a chovateli a vytvořili jsme internetovou granulovou komunitu, která pomáhá lidem rozhodovat se při výběru krmiv podle individuálních potřeb psa, ale aj finančních možností. Jinak řečeno, naučit se číst složení tak, aby si věděli vybrat co nejlepší hodnotu za svoje peníze a nenechali se oklamat marketingovými novotvary.

Porozhlédnete se po našich stránkách a ciťte se tu jako doma. Zjistíte, že naše krmiva v ničem nezaostávají za svou konkurencí. Právě naopak, nabízí množství inovativních prvků, vlastní studie postavené na zkušenostech domácích chovatelů se světovými jmény a na jejich základě postaveném novém nutričním systému. Slovensko patří k světové kynologické špičce s několika sto letou tradicí a dokazuje to nejen úspěchy ve sportu a výstavách, ale aj odchovem a výcvikem jedněch z nejkvalitnějších služebních psů na světě. To je Bodreek.