Bodreek Králík na jablkách 400g

Neohodnoceno

králík 92%, jablko 4%

89 Kč
Momentálně nedostupné

Vlhké krmiva BODREEK přinášejí maso v jeho nejjemnější pěnové struktuře na trhu. Vyznačují se lahodnou a nadýchanou texturou, díky čemuž jsou nejen lehce stravitelné, ale také výborně roztíratelné do granulí. Udržují správnou bilanci vápníku a fosforu ve Vašem suchém krmivu, a proto jsou se všemi granulemi perfektně kompatibilní. Díky bohatě zastoupenému kontinentálnímu ovoci jsou však použitelné i jako kompletní krmivo pro psy a doplňkové krmivo pro kočky. Splňují kritéria Endemic Nutrition System, vyvinutého na Slovensku, a díky novým kvalitním zdrojům masa můžete obohatit jídelníček svých psů a koček o nové chutě, vůně a jiné benefity, které tyto druhy masa a kontinentální ovoce nabízejí.

Králík je domestikovaná forma králíka divokého, který je častou potravou všech psovitých šelem. Jeho maso je velmi jemné a využitelnost králičích bílkovin je až neuvěřitelných 90%. Četnost potravinových alergií na králíka je téměř zanedbatelná. Jemnost tohoto masa, zvláště v podobě lahodné pěny, ho předurčuje k využití pro psy, kteří mají problémy s trávením. Jablka jsou vyhledávány psovitými šelmami celoročně. I v zimě jejich obírají vymrzlé a vysušené, a vědí proč. Je v nich více než 30 minerálních látek. Obsahují důležité trávicí enzymy, které pomáhají trávení. Žádné jiné plody neobsahují tolik pektinu jako jablka, a samozřejmě mají silné antioxidační účinky.

Čerstvé maso pochází z nadbytečné výroby určené pro lidskou spotřebu, čímž se minimalizuje negativní dopad na životní prostředí a na životní podmínky chovaných hospodářských zvířat.

Bez konzervačních látek a bez přidaných barviv.

  • 100% naturální výrobek
  • pouze čerstvé maso
  • kousky čerstvého ovoce
  • jemná pěnová struktura
  • receptura s jedním živočišným proteinem
  • bez obilovin a lepku
  • netestováno na zvířatech

Složení: králík 92%, jablka 4%, minerální látky, xylóza.

Analýza: vlhkost: 80,7%; hrubé N-látky: 8,5%; hrubé oleje a tuky: 5,5%; hrubý popel: 2,5%; hrubá vláknina: 0,3%

Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 5.000 UI / kg Vitamin D3 - COLECALCIFEROL 335 UI / kg Vitamin E 41 mg / kg, uhličitan železnatý E1 3.29 mg / kg, pentahydrát síranu měďnatého E4 2.5 mg / kg, oxid manganičitý 10.3 mg / kg , jodid draselný 131 mg / kg, oxid zinečnatý 8 mg / kg, selenid sodný 0.014 mg / kg

Pokyny: Podávat při pokojové teplotě. Po otevření uchovat v lednici po dobu až 24 hodin. Zajistit přístup k vodě.

Hmotnost psa Denní dávka
1-5kg 120-350g
10-15kg 600-850g
20-25kg 1100-1200g
30-35kg 1400-1600g

 

Dávkování je orientační, doporučujeme upravit denní dávku dle aktuálních požadavků psa.

Kód Kód: 87
Kategorie: Vlhké krmivo
Hmotnost: 0.4 kg